Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net


 
 

Відеоуроки з історії України

Що ще подивитися
Ukraїner — це спільнота та організація, що з 2016 року досліджує Україну та український контекст, розповідає історії самим українцям, а також транслює їх у світ, перекладаючи десятками мов.
Книга-мандрівка. Україна – вебсеріал, заснований на нереальних подіях і реальних особистостях.
Про світ – онлайнове суспільно-історичне, науково-популярне видання.
Лікбез. Український фронт – громадський просвітницький проект об’єднує соціальний актив українських істориків. Метою проекту є популяризація історії України у найрізноманітніших форматах, оскільки саме адекватне бачення минулого є підставою української ідентичності та запорукою єдності країни.
“Історична правда” – онлайнове суспільно-історичне, науково-популярне видання, яке фокусується на політичній історії ХХ століття. Загалом, можна знайти матеріали про історію України та українців, росіян, поляків, євреїв, кримських татар, інших етносів, доля яких пов’язана з нашою країною, від стародавніх часів до сьогодення.
“Україна Incognita” – містить статті на історичну тему, інтелектуальний календар, фотоісторії, маршрути Україною та рекомендації для прочитання книг.
Український інститут національної пам’яті – містить інформацію за різними напрямками: Віртуальний некрополь української еміграції; Онлайн-архів усної історії; Українська Друга світова війна; Українська революція 1917–1921 років; Бабин Яр: пам’ять на тлі історії.
Інститут історії України – теоретичні та методологічні проблеми дослідження всесвітньо-історичного процесу. Загальна концепція світової та вітчизняної історії.  Давня і середньовічна історія України. Україна у ХVІІІ – ХІХ ст. Історія України ХХ століття. Етнічна історія. Національне відродження українського народу.