Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net


 
 

dirДиректор коледжу
Мороз Віктор Дмитрович

Кандидат педагогічних наук, доцент, викладач вищої категорії, викладач-методист, член-кореспондент Інженерної академії України. Розробник низки інноваційних проектів та методик з підготовки молодших спеціалістів.

Заступник директора з навчальної роботи
Супрун Тетяна Володимирівна

Викладач вищої категорії, викладач-методист, досвідчений менеджер освіти. Розробляє і реалізує різні підходи до удосконалення системи управлінської діяльності та науково-методичної роботи. 

zam2Заступник директора з виховної роботи та практичного навчання
Міщенко Світлана Григорівна

Кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, викладач-методист. Розробник низки авторських програм та методик викладання фундаментальних дисциплін, системи організації та підтримки органів студентського самоврядування.

golovin

Заступник директора з адміністративно-господарської роботи
Головін Олег Іванович

Економіст-фінансист. Досвідчений менеджер в галузі малого підприємництва та господарської діяльності бюджетних організацій.

 prЗавідувач навчально-виробничої практики
Дон Євген Юрійович

Кандидат технічних наук, викладач вищої категорії. Провідний фахівець у галузі експлуатації машин і механізмів, автор низки концептуальних положень з формування професійних компетенцій майбутніх молодших спеціалістів.


Головний бухгалтер
Овчаренко Надія Олександрівна

Досвідчений фахівець в галузі економіки та обліку в бюджетній сфері. Ініціатор упровадження сучасних ІТ – систем в облік в коледжі. Керівник методичного об’єднання головних бухгалтерів коледжів області.