Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kolleg@kharkov.ukrtel.net


 
 

dirДиректор коледжу
Мороз Віктор Дмитрович

Кандидат педагогічних наук, доцент, викладач вищої категорії, викладач-методист, член-кореспондент Інженерної академії України. Розробник низки інноваційних проектів та методик з підготовки молодших спеціалістів.

zheleznyak2Заступник директора з навчальної роботи
Железняк Алла Василівна

Викладач вищої категорії, викладач-методист, керівник методичного об’єднання заступників директорів внз області. На посаді з 1997 року – з дня заснування коледжу. Автор першої в регіоні системи організації навчання інформатики та комп’ютерної техніки.

zam2Заступник директора з виховання та практичного навчання
Міщенко Світлана Григорівна

Кандидат педагогічних наук, викладач вищої категорії, викладач-методист. Розробник низки авторських програм та методик викладання фундаментальних дисциплін, системи організації та підтримки органів студентського самоврядування.

golovinЗаступник директора з адміністративно-господарської роботи
Головін Олег Іванович

Економіст-фінансист. Досвідчений менеджер в галузі малого підприємництва та господарської діяльності бюджетних організацій.

 prЗавідувач виробничою практикою
Дон Євген Юрійович

Викладач першої категорії. Провідний фахівець у галузі експлуатації машин і механізмів, автор низки концептуальних положень з формування професійних компетенцій майбутніх молодших спеціалістів.

Головний бухгалтер
Овчаренко Надія Олександрівна

Досвідчений фахівець в галузі економіки та обліку в бюджетній сфері. Ініціатор упровадження сучасних ІТ – систем в облік в коледжі. Керівник методичного об’єднання головних бухгалтерів коледжів області.