Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net


 
 

Де повчитися додатково

 

Математика. Підготовка до ЗНО (платформа Prometheus) – курс «Математика. Підготовка до ЗНО» покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу математики. Завдяки послідовному викладанню тем, слухачі зможуть самостійно підготуватися до успішного складання ЗНО та ДПА. 

“Математика: Арифметика, рiвняння та нерiвностi” (платформа EdEra) – курс в першу чергу спрямований на підготовку абітурієнтів до вступу у ВНЗ та складання зовнішнього незалежного оцінювання. Окрім того, він підійде тим, хто бажає підтягнути свої знання до належного рівня. 

Математичка – освітній проєкт професійної репетиторки Наталії Буцикіної. На сайті програму з математики класифіковано за темами та класами. Крім того, до кожної теми додаються відеолекції та спеціалізовані тестові завдання. 

Навчальний сайт з математики Formula – на цьому сайті ви зможете навчитися вирішувати математичні завдання, освоїти різні методи рішень, закріпити пройдений матеріал.

Навчаємось, граючи!

 

ЗНО МАТЕМАТИКА BOT CHALLENGE (softserve, IT academy) – бот допоможе прокачати скіли з математики та дасть чудову можливість безкоштовно повторити здобуті знання та навики. Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на іспитах з математики.

Learning.ua — це освітня платформа, де інтерактивні математичні ігри наочно демонструють як влаштована ця наука. Методологія навчання на Learning.ua дещо відходить від стандартних освітніх принципів. Замість зубріння учням тут пропонують погратися.

learningapps – платформа інтерактивних готових завдань з різних предметів.

 

 

Математичні ребуси – приклади звичайних арифметичних дій (додавання, віднімання, ділення та множення), в яких частина або навіть всі цифри замінені на крапки, зірочки, літери чи інші символи.

 

Логічні ігри – не потребують складних математичних обчислень і спеціальних знань, проте сприяють розвитку інтелекту.