Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net


 
 

Де повчитися додатково:

 

Українська за 27 уроків (платформа Prometheus) – українська «з нуля». Програму елементарного рівня розроблено так, аби якомога ширше сприяти розвитку комунікативних можливостей слухача для ефективного використання української мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування.

Українська мова (платформа EdEra) – у цьому курсі, розрахованому на 6 тижнів, є все: фонетика, орфографія, лексикологія, фразеологія, будова слова та словотвору. Половина курсу присвячена морфології, без вивчення якої не можна знати жодної мови. Курс стане в пригоді старшокласникам, абітурієнтам, студентам та дорослим, які б хотіли пригадати шкільні знання.

22 уроки до мовної впевненості (платформа Є-мова) – мета цього курсу – занурити слухача в стихію української мови, сприяючи розвитку його комунікативних можливостей для ефективного використання української мови в різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування. Програма складається із шести блоків відповідно до рівня володіння мовою слухачем курсу.

 

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА – підготовка до ЗНО і не тільки.

 

Мова ДНК Нації – освітній проєкт для тих, хто хоче вдосконалити свої знання української мови. Засновники проєкту діляться закоханістю в рідну мову і мріють про те, що колись в Україні буде модно знати декілька мов, а говорити українською.

 

Єдині – це 28 днів підтримки в переході на українську мову. Учасники щодня отримуватимуть завдання та навчальні матеріали, які допоможуть подолати мовний бар’єр; візьмуть участь у вебінарах та розмовних клубах у своєму місті.

Навчаємось, граючи!

 

Словко – українська версія популярної англомовної гри Wordle. Гра оновлюється щодня і пропонує користувачам шість спроб, за які потрібно вгадати слово, яке складається з пʼяти літер.

 

Київський програміст Олександр Козлов переклав гру Wordle українською та створив для користувачів iOS додаток під назвою «Кобза».

 

 

 

Українські загадки – своєрідна гра на кмітливість.

 

 

Українські прислів’я, приказки та фразеологізми – на сайті зібрано найбільш уживані українські прислів’я, приказки, а також фразеологізми (крилаті вислови). Частина висловів, відмічених зірочкою  супроводжує детальний опис з роз’ясненням їх переносного значення.

Learning.ua — це платформа, методологія навчання якої дещо відходить від стандартних освітніх принципів. Замість зубріння учням тут пропонують погратися.

 

learningapps – платформа інтерактивних готових завдань з різних предметів