Навчальна дисципліна «Фізична культура»

Група ЕП – 201

Дистанційне навчання здійснює викладач Шилкіна Ірина Григорівна

Електронна пошта: IrenShilkina@ukr.net
Телефон: +380(066)7579820
Viber +380(066)7579820
Telegram: (096) 705-95-05
Ресурси: Google Classroom (код для входу можна одержати у класного керівника або викладача)
У процесі дистанційного навчання студенти отримують від викладача необхідну інформацію, домашні завдання, консультації щодо забезпечення здорового способу життя і повноцінного функціонування організму.
Під час нашої роботи студентам необхідно виконувати надані викладачем комплекси загально – розвиваючих вправ (ЗРВ), записувати їх до щоденника, вміти самостійно скласти комплекс ЗРВ. Виконувати контрольні вправи та проходити тести у Google Classroom.
Виконані завдання направляти викладачу через Google Classroom, Viber, Telegram або електронну пошту для перевірки. Оцінювання відбувається за 12 бальною шкалою.
Навчальні заняття з дисципліни проводяться синхронно за основним розкладом.
Розклад роботи викладача зі студентами: понеділок 11:00-17:00.
Направлення/отримання інформації електронною поштою, через Viber, Telegram може здійснюватися щоденно.