Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net


 
 

kollege

 1. Коледж – акредитований державою навчальний заклад, де є можливість отримати технічну, технологічну чи економічну спеціальність з тих, які найбільш актуальні на сучасному ринку праці.
 2. В коледжі можна навчатись як за кошти державного бюджету, так і за кошти юридичних та фізичних осіб. Дев’ять з десяти студентів навчаються за державним замовленням. Шість з десяти отримують стипендію. Щорічно студентам коледжу присвоюються стипендії Президента України та Верховної Ради України.
 3. На навчання приймаються особи з базовою та повною середньою освітою. Дев’ятикласники разом з дипломом фахового молодшого бакалавра отримують атестат про повну загальну середню освіту та свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації.
 4. Випускники коледжу мають можливість вступати до університетів на споріднені спеціальності на навчання за скороченими на один – два роки програмами за підсумками фахових співбесід.
 5. У розпорядженні студентів найкраща та найсучасніша навчально-матеріальна база: два навчальні корпуси, гуртожиток, спеціалізовані і навчальні лабораторії, три спортивних та тренажерних зали, сім навчально-виробничих майстерень, три читальних зали, бібліотека з фондом біля 200 тисяч томів навчальної літератури, комп’ютерні лабораторії і класи.
 6. Випускники коледжу отримують рекомендації для працевлаштування на підприємствах різних форм власності. Для цього навчальний заклад має угоди з роботодавцями на практичне навчання студентів та працевлаштування.
 7. Для студентів є всі умови для занять спортом, художньою самодіяльністю, занять у студентському науковому товаристві, роботі в органах студентського самоврядування. Все це забезпечено кваліфікованими керівниками, консультантами, матеріальною базою.
 8. Викладацький склад коледжу є найбільш кваліфікованим в регіоні. У його складі кандидати наук, викладачі – методисти, викладачі вищої та першої категорії, переможці та лауреати конкурсів, оглядів та змагань, автори навчальних посібників та методичних матеріалів.
 9. Для підготовки до вступних іспитів у коледжі працюють підготовчі курси. Навчальний процес організовано на основі Болонських принципів, модульно-рейтингової системи та тестових технологій, що повністю відповідає сучасним Європейським стандартам.
 10. І найголовніше – коледж надає фундаментальні знання з загальноінженерних дисциплін, високоякісну професійну підготовку та формування професійних компетенцій, які в повній мірі відповідають сучасним вимогам до інженерно-технічних працівників.

 

 

3 коментарі

 1. Студент 07.11.2016 at 21:06

  Електромеханическое отделение самое лучшее!!! Заведущая, и секретарь вы наше ВСЁ!!!)))))))

   
 2. Анна 13.02.2017 at 15:20

  А разве стипендии не отменили уже?

   
  • Che 13.02.2017 at 21:01

   Стипендія виплачується вчасно, змінилися тільки правила нарахування.

    

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *