Студенти коледжу відвідали з єкскурсією стадіон «Металіст».

Під час екскурсії студенти мали можливість побувати в чаші стадіону та дізнатися про сучасні технології, які використовувалися під час його реконструкції. Відвідали приміщення для футбольних команд та їх офіційних представників та посиділи на крісілі, на якому сидів Криштіану Роналду під час Евро- 2012.

Побували студенти і в конференц-залах, в яких проводяться прес-конференції після матчів і навіть піднялися до Vip-ложі. Зацікавилися студенти і футбольною академією ФК Металіст, в якій займаються юні футболісти.

Під час екскурсії студенти дізналися багато цікавого про історію стадіону та футбольного клубу «Металіст» та отримали багато нових вражень.