1   2    3
Студенти першого, другого та третього курсів спеціальності «Механічні вимірювання» разом з кураторами та класними керівниками відвідали Музей місцевого самоврядування Харківщини, відкриття якого приурочено до 250-річчя утворення губернії з центром у місті Харкові, 150-річчю введення на Слобожанщині земств – перших органів місцевого самоврядування, а також до 30-річчя прийняття Європейської хартії місцевого самоврядування.
Концепція музею передбачає кілька розділів: управління територіями в часи козаччини, період введення земства, радянський період, сучасний період незалежної України, європейська інтеграція.
Студенти ознайомились з історією розвитку місцевого самоврядування на Харківщині