25 січня 2017 року з ініціативи фахівця Департаменту практичного навчання та сприяння працевлаштування – Крайнової Лілії, відбулася екскурсія до Харківського національного університету міського господарства ім. О.М. Бекетова для студентів групи спеціальності МЕП.IMG_4159IMG_4165 IMG_4175

Разом з представниками від навчального закладу студенти відвідали кафедру “Систем електропостачання та електроспоживання міст”, групу супроводжувала Кононова Тетяна Генадіівна.

Робітники університету представили лабораторію релейного захисту в якій студентам продемонстрували роботу автоматизованої системи контролю і обліку електроенергії на прикладі приладів обліку гуртожитка, показники яких були відображені на екранах комп’ютерів лабораторії. Працівниками кафедри: асистенти Карюк Андрій Олександрович, Ковальова Юлія Вікторівна, Щербак Ірина Євгеніївна та старший викладач Коробка Володимир Олександрович студентам продемонстрували розташування сонячних колекторних пластин, які частково забезпечують спорткомплекс електроенергією.

У студентів після проведеної екскурсії виникло бажання розробити власні стенди в рамках роботи СНТ на базі коледжу, також відвідати лабораторію університету ще не один раз.