22.02.17 року група ВД-101 з класним керівником Кожевіною Л.О. відвідали навчальний центр «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Екскурсія почалася з кімнати високих енергій, де знаходиться трансформатор Тесла. Студетни мали можливість побачити найбільшу в країні котушка Тесли, сходи Якова та обладнання для занять за темами «Електрика» та «Розряди напруги» та на відстані витягнутої руки спостерігати справжні двометрові блискавки!

Вся експозиція в центрі розташована так доступно,  що до всього можна торкатися, крутити, вертіти, змінювати, продувати і т. д.Тут інтерес викликає практично все, адже студенти могли здійснити сам різні досліди.

«ЛандауЦентр» – найпопулярніше на сьогодні місце, де навчання перетворюється на задоволення, а процес пізнання стає сенсом життя.

unnamed    unnamed (3)

unnamed (2) unnamed (1)