Гордість коледжу! Кращі з кращих студентів!

IMG_2109

Старанне  відношення до навчання та зразкова поведінка, читка громадянська позиція, активна суспільна та творча діяльність – якості притаманні восьми студентам коледжу – відмінникам навчання, які удостоєні почесного права бути сфотографованими біля розгорнутого Прапора коледжу!

hmks_fff_po_poyas_0055_hmks-055_1_R_R1H_1148

Осмачко Руслан Павлович
ТЗО-401, спеціальність “Обслуговування транспортних засобів високої прохідності”
Відмінник навчання, член студентської ради коледжу, активний учасник студентського наукового товариства  «Всюдихід»