З ініціативи Студентської Ради коледжу організовано збір благодійної допомоги для бійців АТО, які знаходяться на лікуванні та реабілітації після поранень у Харківському військовому госпіталі. З цією метою було організовано благодійний ярмарок, за кошти з якого закуплені необхідні речі.

Значна кількість студентів та викладачів відгукнулись на звернення Студентської Ради коледжу, що свідчить про єдність патріотичних та громадянських почуттів та поривів.

IMG_2806

IMG_2812

Змістовною та щирою була зустріч активістів студентства з волонтерами та бійцями, які захищають рідну Україну.

IMG_2814
Неможливо виразити словами враження та відчуття, які викликала у студентів зустріч з Народним Героєм України Калієм Олександром Юлієвичем.

У харківського медика, Народного Героя України Олександра Калія, позивний «Док», війна за Україну почалася в травні 2014 року в 93-й бригаді, потім 3-й полк спеціального призначення.

IMG_2817
Герой був тричі поранений, воював у самих гарячих точках АТО, в тому числі в Донецькому аеропорту. Безпосередньо брав участь у боях, евакуював і надавав медичну допомогу пораненим більше ніж 200 бійцям.

Студентська Рада коледжу закликає Вас виявити свою громадянську позицію та взяти активну участь в Благодійній акції: «Допомога пораненим Українським воїнам в зоні АТО які знаходяться у шпиталі».
Актуальну інформацію щодо потреб поранених воїнів та контакти волонтерів можна дізнатися в групі Сестра милосердия АТО/ Харьков або в 107 кабінеті інженерного корпусу.

Не будьте байдужими! Приєднайтесь до акції!