ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ  11 КЛАСІВ!

Випускники з повною загальною середньою освітою (11 класів) приймаються на навчання за скороченою програмою з сертифікатами ЗНО (100 балів):

• українська мова та література
    • математика, фізика, хімія (один з сертифікатів на вибір).

Випускники коледжу забезпечуються роботою та продовжують навчання в університетах за скороченими програмами.

Коледж оголошує прийом на навчання для отримання початкової вищої освіти та кваліфікації молодшого спеціаліста за спеціалізаціями:

1. Економіка та економічне управління у підприємництві;
  2. Бухгалтерський облік та аналіз господарських операцій;
  3. Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях;
  4. Виробництво, сервісне обслуговування та експлуатація двигунів внутрішнього згоряння;
  5. Технологія зварювального виробництва та контроль якості зварних конструкцій;
  6. Експлуатація та налагоджування електроустаткування та систем електрозабезпечення;
  7. Сертифікаційні вимірювання та експертиза якості продукції;
  8. Технічне обслуговування та ремонт вантажного автомобільного транспорту;
  9. Обслуговування транспорту та організація автомобільних вантажних перевезень.

Прийом документів триває до 8 серпня 2017 р.

Більш детальна інформація щодо вступу в коледж надана в Правилах прийому

Всі питання щодо вступу в коледж можна з’ясувати в приймальній комісії в Головному корпусі (вул. Плеханівська, 79) та на відділеннях у Головному корпусі та Інженерному корпусі (вул. Генерала Момота, 5)

Телефон приймальної комісії: (057) 737 24 36.