Дев’ятого червня 2017 року в Харківському машинобудівному коледжі відбулась науково-практична конференція на тему: «Національно-патріотичне виховання як стратегічне завдання формування особистості студента: проблеми, здобутки, перспективи». У роботі конференції взяли участь 79 представників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Харківщини з 37 навчальних закладів. На пленарному засіданні були обговорені актуальні проблеми національно-патріотичного виховання і визначені перспективні напрямки роботи. Доповідачі в своїх виступах акцентували увагу на таких питаннях: використання нетрадиційних методів виховної роботи, заглиблення в національні традиції, занурення в історію рідного краю, активна участь студентів у волонтерстві, пошуковій роботі, музейній справі. Особливу увагу було приділено активізації комплексної роботі щодо формування україномовного середовища.

IMG_5092 IMG_5087IMG_5072 IMG_5069 IMG_5061 IMG_5057 IMG_5041       IMG_5082