Дев’ятого червня 2017 року в Харківському машинобудівному коледжі відбулась науково-практична конференція на тему: «Національно-патріотичне виховання як стратегічне завдання формування особистості студента: проблеми, здобутки, перспективи». У роботі конференції взяли участь 79 представників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Харківщини з 37 навчальних закладів. На пленарному засіданні були обговорені актуальні проблеми національно-патріотичного виховання і визначені перспективні напрямки роботи. Доповідачі в своїх виступах акцентували увагу на таких питаннях: використання нетрадиційних методів виховної роботи, заглиблення в національні традиції, занурення в історію рідного краю, активна участь студентів у волонтерстві, пошуковій роботі, музейній справі. Особливу увагу було приділено активізації комплексної роботі щодо формування україномовного середовища.

IMG_5092 IMG_5087IMG_5072 IMG_5069 IMG_5061 IMG_5057 IMG_5041       IMG_5082

One Comment

1. xxx 20.07.2017 на 10:59

Exceⅼlent pieces. Keep posting such kind of info on your
    page. Im really impressed by your site.
    Hi there, You have dоne an incredible job. I’ll definitely digg it and personally suggeѕt to my friends.
    I am sure they will be benefiteԁ from this site.