В рамках роботи гуртка “Краєзнавство Слобожанщини” (керівник Ніколаєва Ю.О.), студенти відвідали історичний музей виставку «На перехрестях століть. Археологія краю». :

• 28.09.2017 року – групи ВД-201 у кількості 15 студентів, та студентки групи МВ-201 у кількості 2 студентів,
  • 03.10.2017 року – групи ОВА-201 у кількості 11 студентів.

Експозиція знайомить студентів зі стародавньою історією сучасної Харківщини, що охоплює час від кам’яної доби і до століть становлення першої держави – Київської Русі.

В експозиції представлені речові знахідки, котрі відображають матеріальну культуру населення, що мешкало на території сучасної Харківщини у кам’яну та бронзову добу, у скіфо-сарматські часи, в піздньоримську добу (черняхівська культура), у часи раннього середньовіччя (пенківська та салтово-маяцька культури), у часи Київської Русі.

Тут розміщена велика кількість картографічних матеріалів, що розповідають про існування на території області пам’яток конкретних археологічних культур, а також зроблено реконструкції окремих предметів праці, поховальних споруд.