100_9003
Студент  групи ВД-401 Дмитро Тютюнник:  про себе, навчання в коледжі, захоплення тощо.

Про себе. Народився 18 травня 1998 року на Луганщині у смт.Біловодськ. До школи пішов у шість років, відносно добре навчався (маю грамоти за успіхи у навчанні). У 2015 році після завершення 11 класів, вступив до Харківського машинобудівного коледжу.  Зараз навчаюсь на випускному курсі, рейтинг за підсумками семестру – 0,82.

Моя спеціалізація. У підлітковому віці я почав захоплюватись автомобілями, тому подальше навчання вирішив продовжити саме у цьому напрямку. Серцем автомобіля є двигун, який є найскладнішим механізмом, а для мене ще й дуже цікавим предметом для вивчення. Коли дізнався про підготовку зі спеціалізації  “Виробництво, сервісне обслуговування та експлуатація  двигунів внутрішнього згоряння”, одразу ж обрав її для себе.

Перспективи автоіндустрії. Сьогодні ми живемо у часи, коли майже кожного дня відбуваються нові відкриття або вдосконалення вже існуючих зразків, і автоіндустрія не є виключенням. На мою думку, найближче майбутнє за електромобілями. Вже сьогодні у кожній країні є подібний транспорт, який займає значну частину авторинку і інтенсивно збільшує свою популярність за рахунок своєї економічності та безпеки довкілля.

У вільний час. Коли відпочиваю, мені подобається перебувати у веселій компанії друзів і знайомих, граючи у спортивні або настільні ігри та розмовляти на різні теми. На самоті віддаю перевагу перегляду фільмів, читанню художньої літератури (захоплюють детективи А.Конан Дойла, Агати Крісті).

Якою бачу успішну людину. У моєму розумінні, успішна людина та, яка досягла поставленої для себе мети. Як правило, такі люди мають твердий, незламний характер, дуже вперті, наполегливі і дещо холоднокровні. Також приємним доповненням будуть ораторські властивості, бо гарний оратор, як правило, має багато слухачів та прихильників, що вказує на його дійсний успіх.

Про навчальну практику. Під час практики на підприємстві «Auto-Truck Motors» (Пісочин) я багато чого навчився та дізнався нового, але найбільше запам’яталися приємні люди та колектив у цілому, які сумлінно та відповідально ставились до своєї справи, і при цьому не забували про гумор та позитив на протязі робочого дня.

Майбутнє України. Сьогодні Україна переживає не найкращі свої часи, але, як кажуть: «після темної ночі завжди настає ясний день». Я повністю згоден із цим висловленням і впевнений, що найближчим часом відбудуться масштабні зміни, які виведуть Україну на кращий рівень, і  вона зможе наблизитись до таких європейських країн як Польща, Франція, Німеччина, Швеція.

• Успіхів та удачі тобі, Дмитре!