Шановні колеги!
Запрошуємо Вас взяти участь у роботі
XVII обласної науково-практичної конференції
педагогічних працівників ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації
“Ефективне студентське самоврядування – запорука успіхів в освіті та вихованні”,

яка відбудеться 23 лютого 2018 року в Головному корпусі Харківського машинобудівного коледжу за адресою: вул. Плеханівська, 79.

На конференцію запрошуються: керівники та заступники керівників навчальних закладів; керівники, заступники керівників та члени колегіальних органів студентського самоврядування; викладачі, вихователі, інші педагогічні працівники.

Плануються семінари за напрямами:
Семінар 1 – “Організаційно-методичні та мотиваційні проблеми студентського самоврядування  в закладах вищої освіти”.
Семінар 2 – “Сутність, форми та методи діяльності різних рівнів студентського самоврядування та їх співпраця з адміністрацією закладу освіти”.
Семінар 3 – “Проблеми і можливості створення системи підготовки, навчання і суспільного росту учасників студентського самоврядування”.

За підсумками конференції буде видано збірку тез виступів (за рахунок коштів авторів з розрахунку 90 грн. за сторінку друкованого тексту).
Заявки авторів на публікації приймаються до 15 січня 2018 року включно.
Тези виступів для друку подаються в одному екземплярі, виконаними у форматі Microsoft Word шрифтом Times New Roman, розміром 14 з полями 20 мм з усіх боків. Текст друкується через 1,5 інтервал. Назва тез друкується по центру сторінки заголовними буквами напівжирним шрифтом, під нею звичайним шрифтом вказуються прізвище та ініціали автора, назва навчального закладу. Разом з друкованим текстом подається його файл на CD диску або флешці.

Контактні телефони оргкомітету:
(0572) 49-09-09 – Міщенко Світлана Григорівна, заступник директора коледжу з виховної роботи.
(057) 737-25-24 – Супрун Тетяна Володимирівна, зав. навчально-методичним кабінетом.

З повагою, оргкомітет конференції.