IMG_20170501_203601_772
Студентка групи БО-301 Олена Пацюк: про себе, навчання в коледжі, захоплення тощо.

Про себе. Народилася 4 березня 2000 року в селі Мартове Печенізького  району Харківської  області. У 2015 році закінчила Мартівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів ім. Т. Г. Шевченка  та вступила до коледжу.  Зараз навчаюсь на випускному курсі, спеціальність “Облік та оподаткуваня”, отримую підвищену академічну стипендію.
Що головне у навчанні. На мою думку, навчатися на відмінно не так і складно. Варто лише захотіти, і звичайно не лінуватися. Особисто я, коли відчуваю лінь, то ставлю собі за ціль написати КЗЗ чи ОДЗ найкраще в групі, знаходжу, так би мовити стимул, і це мені допомагає .
Моє захоплення – спів. У вільний від навчання час я відвідую заняття зі співу . Я обожнюю співати. Співаю завжди і всюди! Спів для мене – це можливість поділитися з людьми своїми відчуттями. Коли ти на сцені , ти наче в іншому світі , де немає ніяких проблем, де є тільки ти і твої слухачі..
Мої улюблені книжки: «Ключ від проклятої кімнати”, “Великий Гетсбі”, “Сніданок у Тіффані”, “Заборонене тяжіння”
Місія людини у суспільстві. Кар’єра в житті жінки важлива, але сім’я має займати перше місце.  Жінка повинна створювати гармонію і затишок у родині.

Портрет сучасного бухгалтера. Сучасний  бухгалтер  – це не тільки знання комп’ютеру, звіти, розрахунки, а ще й вміння знаходити спільну мову з людьми.
Порада першокурсникам. Не пропускайте занять  та нічого не відкладайте  “ на завтра”!

Успіхів та удачі тобі, Олено!