6 березня студенти спеціальностей «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (МЕП), “Прикладна механіка” (ЗВ), “Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка” (МВ), “Облік та оподаткування” (БО) та “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” (ЕП) разом зі своїми кураторами відвідали виставу «Примадонни» у Харківському Державному Академічному Драматичному Театрі ім. Т. Г. Шевченко.

Студенти познайомились з п’єсою сучасного американського драматурга Кена Людвіга.

Вистава «Примадонни» – це сучасна гостросюжетна комедія, яка дуже сподобалась відвідувачам театру. Чудова гра акторів принесла величезне задоволення.