З 2 по 6 квітня в коледжі проведено тиждень астрономії для студентів 1-го курсу. Студенти підготували стіннівки з цікавими фактами про Сонячну систему та Всесвіт, узяли участь у брейн – ринзі «Зоряні війни».

Підсумки тижня

Конкурс стіннівок:

І місце – Біда Юрій (ЗВ – 101)

ІІ місце – Ольховська Олександра (БО – 101); Косенко Максим (ЗВ – 101)

ІІІ місце – Костриця Ігор, Семибратський Артем (ТЗО – 101), Панасенко Ілля (ОВА – 101)

Брейн – ринг «Зоряні війни»:

І місце – команда групи МЕП – 101 (Гуманов, Микола, Йосипчук Владислав, Старусєв Михайло)

ІІ місце – команда групи ЕП – 101 (Ісматов Суннат, Іщенко Владислав, Бурдіна Сніжана)

ІІІ місце – команда групи ЗВ – 101 Жиленко Вячеслав, Нікітін Вадим, Погребняк Кирил)

IV місце – команда групи ТЗО– 101 (Воронченко Катерина, Оспіщев Кирил, Семибратмький Артем)

V місце – команда групи ВД – 101 (Блинов Дмитро, Кобець Микита, Никифоренко Тимур)

VІ місце – команда групи МВ – 101 (Зозуля Даря, Лапко Олена, Щербак Ксенія)

Тиждень організувала та провела викладач астрономії Кожевіна Л.О.

Під керівництвом викладача астрономії Кожевіної Л.О. гуртківцями організовано конференцію «Таємничий світ сузір’їв», в якій взяли участь всі зацікавлені студенти.