В рамках роботи гуртка «Краєзнавство» (керівник Ніколаєва Ю.О.), студенти групи МВ-201 у кількості 9 студентів, МВ –  202 у кількості 11 студентів, ВД – 201 у кількості 1 студент, ТЗО – 201 у кількості 1 студент, відвідали 05.04.2018 року:

Інформаційно-виставковий центр «Бузок», в якому проходять виставки як українських, так і іноземних художників. Студентам були представлені дві виставки: одна виставка живопису «Краски лета» Сабадін Ольги, інша виставка робіт учнів Дар’ї Рижкової «В ритме вдохновения», роботи виконані в різних жанрах, техніках, стилях та напрямів.

Галерея «АВЕК». Ідея виставки виникла ще у 2016 році в одній з галерей Венеції, на перехресті шляхів двох художників. Тоді Львівський скульптор Віктор Проданчук був захоплений живописними творами українця з Франції, Тараса Григорука. В результаті знайомства двох творчих споріднених душ, у форматі «50х50» твориться спільна візія українського постмодернізму.

В ЄрміловЦентрі студенти коледжу побачили презентацію робіт учасників програми SWAP: UK/UKRAINE (щорічна програма резиденцій Британської ради в Україні для художників та кураторів). Вісім художників, які брали участь у мистецьких резиденціях в Україні та великій Британії у 2017 році, показали результати своїх візуальних досліджень.