18 – 19 квітня 2018 року студент 3 курсу спеціальності «Обслуговування транспортних засобів високої прохідності (Спеціалізація: «Тех­нічне обслуговування та ремонт вантажного автомобільного транспорту»)» Вовк Юрій, група ТЗТ-301, брав участь у Міжнародній науково-теоретичній конференції студентів та аспірантів вищих навчальних закладів «Україна і світ: гуманітарно-технічна еліта та соціальний прогрес», яка проводилась у Харківському національному технічному університеті «ХПІ».

Щиро зичимо Юрію і його науковому керівнику, викладачу ЦК «Гуманітарних та суспільних дисциплін», керівнику гуртка «Цікава історія і географія», Обченко Олександру Миколайовичу подальших успіхів та досягнень у науковій роботі.