23 травня 2018 року студенти СНТ «Ключ до успіху» Вандишева Х.Р, Савчук Д.О, Бровко Ю.Р. та викладачі Селегень М.В., Ністратова Є.І., Голобородько С.О., Красоткіна І.І. циклової комісії економіки промисловості та бухгалтерського обліку брали участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Актуальні напрями модернізації бухгалтерського обліку, аудиту та оподаткування в Україні», яка проходила на базі Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.
Результатом участі у цій конференції є опубліковані тези у збірнику матеріалів науково – практичної конференції.

One Comment

1. Andrey GolubOi 23.06.2018 на 23:15

Студенти коледжу “Монада”, в рамках патріотично-виховного заходу, побували на перегляді кінострічки “Гіркі жнива.