17 жовтня 2018 року в стінах Харківського машинобудівного коледжу відбувся святковий захід, присвячений Дню захисника України.

Гості свята: ліквідатор Чорнобильської катастрофи, нагороджений медалями за бойові заслуги,   викладач нашого коледжу – Дубовик Григорій Олександрович; солдат 92-ї окремої механізованої бригади в Башкирівці (м. Чугуїв), випускник нашого коледжу 2013 року – Сердюк Артем; старший солдат роти охорони, випускник коледжу 2012  року – Чудний Андрій.

Бажаємо усім захисникам Вітчизни миру і злагоди в домівках, родинного щастя й затишку, спокою в душі, доброти і тепла у серцях, терпіння і життєвих сил.

Вітаємо вас зі святом захисника України!