7 листопада 2018 року  студенти груп МЕП разом із кураторами відвідали виставку «Спадщина предків: Трипільська цивілізація» в Галереї «АВЕК».

Студенти та викладачі познайомились з артефактами стародавньої культури хліборобів, яка була поширена на землях від Верхнього Дністра на Заході до Середнього Дніпра на Сході.

Більше двох тисяч років проіснувала на українській землі трипільська цивілізація. Ця культура – складова частина великого кола високорозвинених землеробських культур епохи неоліту і мідного віку, які об’єднують в «цивілізацію Старої Європи». Коли шукають коріння народів, що жили на землях України, так чи інакше звертаються до часу трипільської цивілізації. Трипілля – це перший хліб, перший метал, початок землеробського світогляду на землі, яку зараз називають Україною. Творці трипільської цивілізації разом з іншими народами стояли біля витоків цивілізації Європи, внесли вагомий внесок у формування сучасної культури України.