Студентська рада коледжу закликає вас підтримати діяльність Червоного Хреста України!

Традиційно, щороку, нові студенти коледжу поповнюють ряди товариства та проводять заходи, результатом яких є допомога пораненим бійцям, які перебувають у військовому шпиталі, а також дітям у  дитячих будинках. Студенти усіх курсів сплачують членські внески, і ця краплина нашого милосердя постає надією зростання свідомості та моральності суспільства!

Місія організації: Товариство Червоного Хреста України є всеукраїнською добровільною громадською гуманітарною організацією.

Основна мета діяльності Товариства Червоного Хреста України – захист життя людини, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади України у їхній діяльності в гуманітарній сфері.

«…Зазначена мета досягається цілком неупереджено, без будь-якої дискримінації за національною, расовою, статевою, релігійною, мовною, класовою ознакою чи політичними переконаннями…» (Зі Статуту Товариства Червоного Хреста України)