2 березня 2019р. студенти коледжу брали участь у науковому квесті “Science is fun” на території НТУ “ХПІ”, в якому змагалися студенти коледжів (1,2  курс навчання) та школярі (10, 11кл.). Всього було 13 команд. Квест складався з 15 локацій (хімія, моделювання, фізичне виховання, кераміка, технологія машинобудування, полімери, 3D, екологія, економіка, програмування, охорона праці, соціологія, вимірювальна техніка, харчові технології, видобування нафти і газу, переробка нафти і газу). На кожну локацію було виділено 5 хв.
Команда ХМК -“Cool youth” у складі 5 студентів:
Остафійчук Авеліни,
Лимарь Анастасії,
Яцини Аліни,
Тарусіна Деніса,
Пчельника Богдана,
зайняла 3 місце.
     Відповідальна за команду була викладач циклової комісії фізичного виховання Берестова О.Ю.
      Вітаємо призерів!!!