06 березня 2019 року в приміщенні Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук» Харківської обласної ради відбулося урочисте нагородження переможців обласних етапів ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Вітаємо Остафійчук Авеліну (група ЕП-101), яка виборола І місце в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, та Лимар Анастасію (група МВ-302), яка посіла ІІІ місце в Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика!

Ми пишаємося вами та бажаємо нових перемог!

Циклова комісія мовної підготовки