19.03.19 студенти групи ЗВ-101 разом з класним керівником Якубовою Т.М. відвідали Харківський театр для дітей та юнацтва. Із задоволенням переглянули драму-феєрію у 2-х діях «Лісова пісня».

П’єса була поставлена в 1993 році засл. артистом України Олександром Беляцьким. Вистава, у якій задіяні кращі творчі сили театру, з незмінним успіхом йде на сцені вже майже двадцять років. Захоплений філософсько-поетичним сприйняттям життя, режисер створив яскраву і водночас глибоку драматичну дію. Таємничо-загадковий ліс, створений фантазією драматурга, художник Тетяна Пасічник втілила у яскраво-пишній зелені, могутності вікових дерев, принаді блискучої глибини озера. На перший план виведена не тільки драматична лінія кохання, а й трагічна тема взаємин людини з природою. Розмірковуючи над духовними проблемами людства, режисер формулює головну ідею вистави: тільки мудра природа – невичерпне джерело духовності, натхнення і любові. І горе тому, хто цього не розуміє.