11.04.2019р. в коледжі відбулась обласна студентська науково-практична конференція “Сучасні технології в машинобудуванні, транспорті та будівництві”, яка проводилась в рамках роботи обласного методичного об’єднання викладачів загальнотехнічних і специфічних дисциплін.

Відкрила конференцію голова обласного методичного об’єднання викладачів загальнотехнічних і специфічних дисциплін, викладач вищої категорії Омелькіна Тетяна Іванівна.

В роботі конференції брали участь студенти та викладачі наступних навчальних закладів:

Харківський машинобудівний коледж

Харківський державний політехнічний коледж

ДВНЗ Харківський коледж транспортних технологій

ДВНЗ Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну

Харківський державний автомобільно-дорожній коледж

Лозівська філія Харківського автомобільно-дорожнього коледжу

Були представлені доповіді, присвячені досягненням у галузі будівництва та автомобільного транспорту, а також лабораторне обладнання і стенди, виконані студентами.

Всіх студентів-учасників конференції було нагороджено сертифікатами, а наукових керівників – подяками.