Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kolleg@kharkov.ukrtel.net


 
 

Студенти спеціальності  «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» відвідали провідне підприємство з проектування та виробництва вимірювального інструменту МІКРОТЕХ

 

05.06.2019 студенти третього курсу відвідали провідне підприємство з проектування та виробництва вимірювального інструмента Мікротех®.

Сьогодні Мікротех® виготовляє більше ніж 3000 видів промислового інструменту, обладнання та оснащення за доступною ціною, з гарантійним та сервісним обслуговуванням від виробника: сертифікований (калібрований і повірений) вимірювальний інструмент для цехів і лабораторій; прецизійні вимірювальні комплекси субмікронних і нано вимірювань; бездротові системи передачі даних з цифрового вимірювача на комп’ютер; лабораторне обладнання для цехів, випробувальних і регіональних державних центрів стандартизації та метрології.

Також студенти відвідали музей створений на базі науково-виробничого підприємства “Мікротех”. У музеї представлена колекція унікальних зразків інструменту, який застосовувався в промисловості, найстаріші з яких датуються 16 століттям. На особливу увагу заслуговують такі експонати музею, як антикварні ваги та гирі.

 

Залишити коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *