18 вересня 2019р. на базі Головного корпусу коледжу відбулась звітно-виборча конференція студентського активу Промислово-економічного відділеня. Були обговорені такі питання:

1. Звіт з проведеної роботи Студентської ради відділення за минулий навчальний рік.

2. Ознайомлення студентів з процедурою проведення прямих таємних виборів членів Студентської ради відділень коледжу.

3. Оголошення дати виборів  Студентської ради відділення на 2019-2020 н.р., затвердження виборчої комісії.

За рішенням звітно-виборчої конференції дату виборів Студентської ради відділення назначено на 25.09.2019р. Запрошуємо всіх студентів 1-4 курсів зробити свій вибір!