17 вересня 2019р. на базі Інженерного корпусу коледжу відбулась звітно-виборча конференція студентського активу відділень Профільної освіти та Машинобудування, метрології, енергетики та транспорту. Були обговорені такі питання:

1. Звіт з проведеної роботи Студентської ради відділень коледжу  за минулий навчальний рік.

2. Ознайомлення студентів з процедурою проведення прямих таємних виборів членів Студентської ради відділень коледжу.

3. Оголошення дати виборів  Студентської ради відділень коледжу на 2019-2020 н.р., затвердження виборчої комісії.

За рішенням звітно-виборчої конференції дату виборів Студентської ради відділень коледжу назначено на 24.09.2019р. Запрошуємо всіх студентів 1-4 курсів зробити свій вибір!