19.09.19. У головному корпусі коледжу відбулося святкування дня спеціальності “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, що було організоване викладачами циклової комісії електромеханіки та технології зварювального виробництва.

Також в рамках роботи СНТ «Електрики – аматори» відбулась виборча конференція на 2019-2020 навчальний рік. Керівник СНТ «Електрики-аматори» – Задорожна Тетяна Вікторівна. Головою СНТ «Електрики-аматори» вибраний Гуманов Микола (гр. МЕП-301), заступником – Данько Олександр (гр. МЕП-301).

До головного корпусу була запрошена група МЕП-101 з класним керівником Мовчан О.В. Студенти групи МЕП-301 Йосипчук В. та Козлов В. виступили з презентацію та доповіддю щодо напрямків роботи СНТ «Електрики-аматори».

Студенти, викладачі та майстер практичного навчання презентували першокурсникам спеціальність, розповіли про майбутню фахову діяльність. Були проведені екскурсії по кабінетам-лабораторіям, продемонстровані цікаві досліди.