30 вересня 2019р. на базі Головного корпусу відбулась звітно-виборча конференція студентів коледжу. Були обговорені такі питання:

1. Звіти з проведеної роботи Студентської ради коледжу та гуртожитку за минулий навчальний рік (доповідачі Шкурупа М., Мельник М.).
    2. Про погодження переліку предметів для складання ДПА у формі ЗНО студентами Харківського машинобудівного коледжу (доповідач заступник директора з навчальної роботи Супрун Т.В.).
    3. Ознайомлення студентів з процедурою проведення прямих таємних виборів членів Студентської ради коледжу (доповідачі Решетовський Л., Бурдіна С.).
    4. Обрання та затвердження членів виборчої комісії.
    5. Оголошення дати виборів  Студентської ради коледжу на 2019-2020 н.р.

За рішенням звітно-виборчої конференції дату виборів Студентської ради коледжу назначено на 07.10.2019р. Запрошуємо всіх студентів 1-4 курсів зробити свій вибір!