Команда Харківського машинобудівного коледжу «Еквілібріум»  брала участь у III відкритому регіональному Турнірі з фінансової грамотності KharkivFinCup-2019   на Кубок Голови ХОДА.

Склад команди:

1.Остафійчук Авеліна (ЕП-201) – капітан команди

2. Соловйов Андрій (ЕП-301)

3. Решетовський Леонід (ЕП-301)

4. Лойко Валерія (БО-301)

5. Селіна Альона (БО-301) – 1 етап

6. Ольховська Олександра (БО-301)

7. Шотадзе Кристина (випускниця спец. БО) – 2 етап

Тренер команди – Селегень Марина Валентинівна.

Перший етап проводився в системі LMS Moodle 5 листопада 2019 року. Метою етапу було визначення загального рівня фінансової грамотності учасників шляхом тестування в оболонці. На першому етапі команда  посіла 3 місце серед 11 коледжів та технікумів.

Другий етап проводився 16 листопада 2019 року у вигляді змагання з використанням Соціально-економічного симулятору із управління ресурсами «Життєвий капітал» на базі Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», під час якого Члени Команд мали продемонструвати свої вміння управляти особистими фінансами. На другому етапі команда  посіла 4 місце серед 10 коледжів та технікумів.

За результатами двох етапів команда «Еквілібріум» посіла 4 місце серед 10 коледжів та технікумів та отримала сертифікат за участь у півфіналі  III регіонального Турніру з фінансової грамотності.