17 грудня 2019 року в рамках СНТ “Ключ до успіху” циклової комісії “Економіки промисловості та бухгалтерського обліку” було проведено конференцію на тему: “Чи можна заробити на смачних букетах – бізнес-ідея з мінімальними вкладеннями”.
Мета заходу: звернути увагу молоді на проблеми, що існують у сфері підприємництва, дати молодим людям можливість висловити власну думку та почути думку інших з цього приводу, а також спонукати молодь до пошуку шляхів вирішення цих проблем. Розвивати такі навики молоді, як: підприємництво, цілеспрямованість, повагу до різних поглядів, здатність відстоювати свої погляди, переконувати та зосереджувати увагу на суті проблеми.
Вступне слово – голова СНТ “Ключ до успіху” Остафійчук Авеліна (студентка групи ЕП-201)
Теми доповідей студентів – членів СНТ:
1. Чи можливий бізнес на виготовленні букетів? (Рибалкіна Карина – студентка групи БО-201)
2. Флористика: сутність, історія виникнення та види. (Демідова Яна – студентка групи ЕП-201)
3. Фудфлористика. ( Гончар Ксенія – студентка групи ЕП-201)
4. Історія виникнення солодкого букету. (Рудь Аня – студентка групи ЕП-201)
5. Як почати бізнес “Солодкі букети” та не втратити його. (Назаренко Влада – студентка групи ЕП-201)
6.Матеріали та інструменти для створення солодких букетів. (Малишева Юлія – студентка групи БО-201)
7. Ефективні способи пошуку клієнтів солодких букетів. (Мироненко Катерина – студентка групи ЕП-201)
Обговорення та підведення підсумків конференції – керівник СНТ “Ключ до успіху” Селегень Марина Валентинівна