Завдяки фінансуванню Харківської обласної ради та обласної державної адміністрації з вересня 2019 року в Харківському машинобудівному коледжі активно функціонує сучасний кабінет – лабораторія фізики, який оснащений новітнім інтерактивним обладнанням: дошкою Epson та цифровою лабораторією Globisens, що дозволяє з високою точністю визначати температуру навколишнього середовища, тиск повітря, освітленість, гучність звуку, параметри руху такі, як відстань і прискорення, а також електродинамічні параметри – силу струму та напругу. Завдяки цьому розширюється, оновлюється зміст, форми і методи викладання навчальної дисципліни, підвищується зацікавленість студентів у вивченні фізики та якість отриманих ними знань. Студенти мають змогу на практиці зануритись у природу явищ молекулярної фізики, термодинаміки та гідростатики, електрики та магнетизму, оптики та ядерної фізики.