18.02.2020-19.02.2020 викладачі комісії «Технологія машинобудування, метрології та стандартизації» відвідали VIІ Міжнародну науково-технічну конференцію «МЕТРОЛОГІЯ, ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА СИСТЕМИ» (МІВТС-2020).
Під час конференції були розглянуті актуальні питання теоретичної та законодавчої метрології, простежуваності вимірювань, міжнародного співробітництва в галузі метрології, метрологічного забезпечення інформаційно-вимірювальних систем, сучасних технологій різних видів вимірювань, навчання в галузі метрології, стандартизації, сертифікації, оцінювання якості.
У конференції прийняли участь: Неєжмаков П.І., генеральний директор ННЦ «Інституту метрології»; Будьонний М.М., голова Харківської академії стандартизації; Захаров І.П., проф. кафедри МТЕ ХНУРЕ; Туз Ю.М., д.т.н., професор, завідувач кафедри автоматизації експериментальних досліджень КПІ ім. Ігоря Сікорського та професорській склад з інших закладів вищої освіти України; провідні фахівці з метрології України та іноземних держав; аспіранти.
Серед учасників конференції були і випускники коледжу, які працюють за фахом і приймають активну участь у розвитку в галузі метрології (Семеніхін В.С., співробітник ННЦ «Інституту метрології», Токарева М.С., студентка кафедри МТЕ ХНУРЕ, Цибіна І.Ю., співробітниця ЧНПП «Мікротех», Паценко О.М., аспірантка кафедри МТЕ ХНУРЕ).