26 лютого 2020 р. на базі Коледжу Національного фармацевтичного університету відбулася «Інтелектуальна гра з фізики та астрономії» серед коледжів і технікумів Харкова, яка проводилась в межах Харківського обласного методичного об’єднання викладачів фізики і астрономії.

Гру відкрила заступник директора з виховної роботи коледжу НФаУ Новакова Вікторія Сергіївна, яка побажала всім командам успіхів та досягнення поставленої мети.

Команда Харківського машинобудівного коледжу у складі студентів 1 курсу Голоднікова Євгена, Батовського Володимира, Шавріної Маргарити, Сикеріної Наталії продемонстрували широкий світогляд, здатність швидко та оригінально думати. Супроводжувала команду викладач фізики і астрономії Лаврентьєва Л.О. Вітаємо гравців з гідним виступом, бажаємо постійного пошуку відповідей на цікаві запитання!