20 травня метрологи відсвяткували «Всесвітній день метрології» — міжнародне професійне свято метрологів. В цей день була проведена конференція, на яку були запрошені студенти 1-4 курсів спеціальності МВ.
Студенти гр. МВ 402 підготували презентації та створили (або знайшли в мережі Інтернет) невеличкі відеоролики:
1 Студентка Лимар Анастасія підготувала доклад за темою «Фізичні величини. Одиниці фізичних величин. Міжнародна система одиниць SI».
2 Студентка Шепелинська Ганна створила відеоролик «Хто такі метрологи».
3 Студентки Бистрова Тетяна та Капустенко Надія продемонстрували відеоролики: «Роль метрології на підприємстві» та «Роль метрології в майбутньому».
4 Студент Васалатій Семен створив підборку мультфільмів про вимірювання, яку учасники зможуть переглянути за Інтернет посиланнями.
Наприкінці Краснікова Н.Ю. продемонструвала методику вимірювання тяжких металів у воді (дослід якості питної води).
Конференція проводилась в програмі Zoom. Користувачі під час конференції користуватись сервісом на комп’ютері, на планшеті та мобільному. Щоб студенти та викладачі могли приєднатись до відеоконференції, всім учасникам було надіслано посилання з ідентифікатором конференції.