Харківський машинобудівний коледж оголошує прийом у 2020 році на підготовку фахових молодших бакалаврів на основі повної загальної середньої освіти.

Навчання здійснюється на умовах контракту за спеціальностями:

АВТОМОБІЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ
за програмою «Обслуговування транспорту та організація автомобільних вантажних перевезень»

ПРИКЛАДНА МЕХАНІКА
за програмою «Технологія зварювального виробництва та контроль якості зварних конструкцій»

Перелік документів до вступу на базі 11 класів
1. Заява за формою подається:
– тільки в електронному вигляді через особистий кабінет вступника, якщо сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) відповідають пункту 3.
– тільки у паперовій формі, якщо немає сертифікатів ЗНО або один з сертифікатів не відповідає пункту 3.
2. Документ про освіту разом з додатком до нього в оригіналі та його одна ксерокопія (при здачі копії документа про освіту обов’язково пред’являється оригінал);
3. Сертифікат Українського центру оцінювання якості освіти з української мови та літератури (обов’язково), математики, фізики або хімії (на вибір) не менше 101 бала за 2017-2020 рр. в оригіналі та його одна ксерокопія. Якщо вступник не отримав мінімальну кількість балів ЗНО чи не складав ЗНО він складає вступні випробування у коледжі;
4. Три ксерокопії паспорта та довідки про реєстрацію місця проживання особи (з 14 років);
5. Три ксерокопії ідентифікаційного кода;
6. Фотокартки 4 шт. (розміром 3х4 см.(кольорові);
7. Одна ксерокопія приписного свідоцтва або військового квитка (для юнаків старше 17)

Адреса коледжу: Головний корпус: ст. м.Спортивна, вул.Плеханівська, 79

Приймальна комісія: тел. (057) 737-24-36, моб. тел. 067-387-54-24 (Селегень Марина Валентинівна)