Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net

За рішенням конференції студентського активу відділень Харківського машинобудівного коледжу оголошено про старт Виборчої кампанії 2020.

24 вересня 2020 року у нашому коледжі відбулися вибори новообраної Студентської ради відділення.

На посаду Голови та складу Студентської ради відділення «Профільної освіти» висунули свої кандидатури одинадцять студентів.

За результатами голосування до складу Студентської ради відділення «Профільної освіти» пройшли перші вісім кандидатів:

1. Єльніков Богдан Анатолійович МВ-201
2. Гуслєва Дарина Євгенівна МВ-201
3. Попова Дар’я Олександрівна ТЗО-201
4. Слаутін Роман Вячеславович ТЗТ-201
5. Кушнарьов Сергій Васильович ТЗО-201
6. Кравцов Олександр Олегович ТЗО -201
7. Крюков Олександр Андрійович ТЗТ-101
8. Журавльов Владислав Ігорович МЕП-101

На посаду Голови та складу Студентської ради відділення «Машинобудування, стандартизації, енергетики та транспорту» висунули свої кандидатури дев’ять студентів.

За результатами голосування до складу Студентської ради відділення «Машинобудування, стандартизації, енергетики та транспорту» пройшли перші вісім кандидатів:

1 Борщева Аліна Сергіївна ТЗО-401
2 Євсович Тетяна Василівна ТЗО-401
3 Невара Тетяна Сергіївна МВ-301
4 Жеребний Максим Віталійович МЕП-301
5 Мироненко Катерина Михайлівна ЕП-301
6 Волокітіна Тетяна Сергіївна БО-301
7 Рибалкіна Карина Олександрівна БО-301
8 Стрілець Дмитро Володимирович ЗВ-301

Вибори пройшли організовано і цікаво. Порушень у процедурі виборів виборчою комісією не виявлено.

Вітаємо новообраний склад Студентських рад відділень!!!