7 жовтня 2020 року студенти спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» пройшли майстер-клас на підприємстві АТ «Турбоатом» щодо виконання електромонтажних робіт.

Майстер-клас проводили випускники Харківського машинобудівного коледжу: Ольга Вікторівна Єрьоменко (випуск 2006 року), що працює електромонтером з ремонту та обслуговування електрообладнання, та Олександр Вікторович Процай (випуск 2017 року), слюсар – електрик.

Фаховий захід був проведений в електролабораторії підприємства під керівництвом викладачів циклової комісії електромеханіки та технології зварювального виробництва.