5 листопада 2020 року відбувся «круглий стіл» за темою «Обмін досвідом проходження навчально-технологічної практики» серед студентів групи МЕП-401 спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».

Захід проводився із дотриманням карантинних вимог в три зміни.

Студенти підготували презентації та доповіді щодо проходження практичного навчання на таких підприємствах: АТ «Турбоатом», ДП «Завод імені В. О. Малишева» ПрАТ «Інтеркондиціонер», ДП «ЗАВОД «Електроважмаш», АТ «ХМЗ «СВІТЛО ШАХТАРЯ», ТОВ СКБ «Укрелектромаш», КП «Харківські теплові мережі» філія «ТЕЦ-3», ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5», ТОВ “LEKORNA”.

Студенти розповідали про отримання фахових здібностей під час проходження практики, а також пояснювали присутнім електрозабезпечення виробничих підрозділів, заходи з енергозбереження та електробезпеки персоналу.

Кожна доповідь обговорювалась та були зроблені висновки щодо особливостей проходження практики на промислових підприємствах міста Харкова.

Найкращими визнані виступи: Лук’яненко Олександра (ПрАТ «Харківська ТЕЦ-5»), Данько Олександра (ТОВ “LEKORNA”), Гуманова Миколая  (АТ «ХМЗ «СВІТЛО ШАХТАРЯ»).

Дякуємо всім доповідачам за корисні та змістовні виступи!

З нагоди спільної зустрічі трьом студентам була висловлена подяка за участь у ІІІ Регіональній науково – практичній студентській конференції «PRACTICEFEST-2020» (22.10.20) та вручені сертифікати учасників.

Гуманов Микола написав тези на тему “Особливості проходження та рекомендації проведення навчальної електромонтажної практики у коледжі”. (Керівник – Кононова Т.Г.).

Йосипчук Владислав – тези на тему “Побажання щодо проведення навчально-виробничої практики в коледжі” (Керівник – Задорожна Т.В.).

Лук’яненко О.С. – тези на тему “Проходження навчально-технологічної практики на базі ПрАТ “Харківська ТЕЦ-5″” (Керівник – Кононова Т.Г.).