Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net

25 березня 2021 року відбувся захист звітів та обмін досвідом проходження навчально-технологічної практики на підприємствах міста Харкова та області у вигляді конференції на тему «Обмін досвідом проходження навчально-технологічної практики» серед студентів групи МВ-401 спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка».

Студенти спеціальності підготували колажі, презентації та доповіді, щодо проходження практичного навчання на таких підприємствах, як «АТ «Турбоатом», ПрАТ «Інтеркондиціонер», Завод «Електроважмаш», АТ «Світло Шахтаря», Завод «ХТЗ», АТ «Скловолокно».

Студенти розповіли про досвід роботи в відділах метрології, де вони безпосередньо приймали участь в повірці та калібруванні різних засобів вимірювальної техніки та опанували різні технологічні процеси.

Кожна доповідь була заслухана членами комісії. Під час обговорення були зроблені висновки, щодо доцільності та необхідності проходження навчально – технологічної практики в виробничих умовах. Кращими були Піліпєнко Вікторія, Щербак Ксенія, Зозуля Дар’я та Яцина Аліна.

Захист було проведено з дотриманням усіх протиепідемічних заходів в два етапи.