Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net

Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності. Генеральна Асамблея ООН заснувала це свято спеціальною резолюцією, в якій підкреслила значення інтелектуальних можливостей людини на шляху вирішення завдань в різних сферах діяльності.

21 квітня відбулась науково-практична конференція присвячена Всесвітньому дню творчості та інноваційної діяльності й призначена для спілкування творчої молоді різних спеціальностей коледжу в галузі машинобудування, обміну науково-технічними досягненнями, апробації виконаних досліджень, вирішення науково-технічних завдань сучасної машинобудівної галузі – проектування, розрахунки, технології виготовлення, складання, випробування та експлуатації деталей, вузлів і агрегатів машин.

Аудиторія конференції – студенти та викладачі спеціальностей коледжу МВ, ОВА, МЕП, ЗВ.

Доповіді за темою конференції

«Моя спеціальність – вже спеціальність майбутнього» (відеофільм), доповідачі Голодніков Євгеній, Домрін Микита, Розломій Євгеній, гр. ОВА-201, керівник Барабаш Є.М.

«Іновації в метрології. Фахівець з метрології в майбутньому» (відеофільм),доповідач Глинська Єлизавета, гр. МВ – 201, керівник Барабаш Є.М.

«Творчі ідеї студентів СНТ “Зварювальник” та СНТ “Електрики-аматори” й їх реалізація» (презентація), доповідачі Єрпульов Артем, гр. ЗВ-401, Данько Олександр, гр. МЕП-401, керівники Алтинова Н.В. Дон А.В.

«Як би я хотів, що б відбувалося навчання майбутньої спеціальності метролог в коледжі» (презентація), доповідач Сафонов Олексій, гр. МВ-301, керівник Ісмаілова О.С.

“Зелені” інновації в енергетиці” (презентація), доповідач Шупляк Віталій, гр.МЕП-301, керівник Кононова Т.Г.

«Інноваційна діяльність з розробки засобів вимірювання маси (Ваги Кіббла)» (презентація), доповідач Гожа Ольга, гр. МВ – 301, керівник Ісмаілова О.С.

«Візуалізація інформації»(презентація), доповідач Піліпєнко Вікторія, гр. МВ-401, керівник Ісмаілова О.С.

«Засоби вимірювальної техніки» (презентація), доповідач Гожа Ольга, гр. МВ-301, керівник Краснікова Н.Ю.

«Реальні дипломні проекти» (презентація), доповідач Щербак Ксенія, гр. МВ-401, керівник Краснікова Н.Ю.