Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net

Посвята у студенти – це одна із найголовніших подій у житті кожного студента, подія, яку першокурсники запам’ятають назавжди: саме в цей час вступник перетворюється на студента.
03 вересня 2021 року Харківський машинобудівний коледж із задоволенням приймає у свої ряди нове поповнення студентів.

На святковому заході студенти-старшокурсники дають поради та висловлюють побажання майбутнім студентам у навчанні.

Доброю традицією в коледжі стала передача Символічних Ключа знань, Залікової книжки та Студентського квитка від студентів-старшокурсників студентам-першокурсникам.

Старости навчальних груп пройшли обряд посвячення та отримали “Клятву машинобудівника”.

Найважливішим у будь-якій родині є батьківське слово. З привітальними словами виступив директор нашого коледжу, кандидат педагогічних наук, доцент Мороз Віктор Дмитрович.

Шановні наші першокурсники, вітаємо з особливим для Вас святом! Щиро сподіваємося, що обрана Вами професія стане улюбленою та послужить дороговказом у подальшому житті.

ХМК Посвята 2021

Більше фото за посиланням