Тел. (057) 737-24-36м. Харків, вул. Плеханівська, 79 E-mail: kollegmb@ukr.net

10 вересня 2021 року студенти спеціальності 131 «Прикладна механіка» («Зварювальне виробництво») відвідали приватне підприємство «Територия сварки», що спеціалізується на двох напрямках: виготовлення зварних металоконструкцій та підготовка спеціалістів електрозварювальників, фахівців зі зварювання плавленням.
Студенти ознайомились з сучасним обладнанням, устаткуванням, матеріалами, номенклатурою продукції, що випускається на підприємстві, з сучасною організацією виробництва та його технологічним ланцюгом, послідовністю розташування обладнання за його призначенням. Також ознайомилися з вимогами до проектування і використання універсальних та спеціальних пристроїв. Багато уваги було приділено вимогам з охорони праці, що є важливим під час виготовлення зварних металоконструкцій.
Отриману інформація студенти з легкістю зможуть використовувати у своїй навчальній та практичній діяльності.
Студенти залишились з позитивним враженням від проведеної екскурсії.