Студенти спеціальності МВ та ОВА відвідали прем’єру «Шукайте тенора»

Харківський державний академічний український драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка вирішив долучити глядача до експериментів. Новий сезон театр відкрив комедією Кена Людвіга «Шукайте тенора», яка стала для драматичного театру цікавим експериментом і чималим викликом. Після успіху на Бродвеї п’єса Кена Людвіга «Lend Me a Tenor» здобула дві премії Тоні, чотири премії Драма Деск і три премії Асоціації нью-йоркських критиків. Нині вона перекладена на понад десять мов і з успіхом йде на багатьох сценах світу. Персонажі п’єси – не просто співаки, а тенори, які співають арії з світового оперного репертуару. Змагатися з оперними вокалістами артисти драмтеатру, звичайно, не стали, а знайшли в спектаклі інші ходи.

У п’єсі «Шукайте тенора» вельми закручена інтрига і описується Америка 30-х років. В оперному театрі міста Клівленда – запрошена зірка, найвидатніший тенор сучасності з Італії. Всі квитки продано, весь бомонд запрошено, розкішний банкет підготовлено, але за планом нічого не піде. Зірка спізниться, влаштує кілька скандалів і один майстер-клас, а потім раптово… помре… або ні… Так чи інакше, співати партію Отелло немає кому. Порятунок прийде звідки не чекали, але найцікавіше почнеться саме після ризикованої підміни.

Найбільше студентам сподобалась жива гра та емоції персонажів.